Kaz civcivi fiyatları

Kaz civcivi fiyatları

Kaz civcivi 2020 / 2021 sezonu üretim de olan ırklarımız Avrupa ırklarından Dev Macar beyazı kazı , Fransız G35 G36 Hewy kazı , Alman Mast kazı , Landes kazı , Linda kazı , Çin kazı ve Avrupa melezlerinden oluşan etlik kaz civciv ırklarımızdır. kaz civcivi fiyatları

Elazığ Van Bursa Ankara Tekirdağ İstanbul Elden teslimat noktalarımız yada üretim hanelerimiz mevcuttur. Bu adreslerden istediğiniz adette civcivi ister toptan ister prakende alabilirsiniz. 500 adet ve üzeri siparişleriniz nakliye ücreti karşılığında adresinize kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Satışı gerçekleştirdiğimiz tüm civcivler için ırk garantisi vermekteyiz. Ayrıca ücretsiz sezon boyu veterinerlik hizmeti sunmaktayız. Teslim edilen tüm civcivler 48 saat viral hastalıklara karşı sigortalıdır.

10 yılı aşkın süredir Kurumsal olarak kazcım.com bünyesinde Türkiye geneli civciv dağıtımı yapmaktayız. Üretime aldığımız ırkların ıslah çalışmaları , kan değişimleri , doğal seleksiyonları yapılmaktadır. Böylelikle aldığınız civcivler , kendi ırk bünyesinde ki en yüksek yumurta verimi ve et cüsse verimine ulaşmaktadır.

Tüm ırklarla ilgili AR-GE çalışmaları melezleme çalışmaları yürütmekteyiz. Bu çalışmaların bize kattığı tecrübeleri , en kaliteli civciv üretimi çatısı altında sizlere yansıtmaktayız. Yıllarca süren çalışmaların ve deneyimin neticesi olan bir üretim yapmaktayız. Çeşitli bir çok organizasyon ve çalışmada , AR-GE çalışmalarımızdan bahsettik , bir çok üretici ve besici şahıs yada firmaya bu ve buna benzer konularda teknik bakım desteği sunmaktayız.

Hangi ırkın standart yaylım ve standart kuru yem ile kaç kiloya ne kadar sürede erişeceğinden başlayan , hangi ırkın kaç yumurta vereceği , yumurtalardan kaç civciv çıkacağı gibi bir çok oranı ve verimi etkileyen. Islah çalışmaları yapmaktayız.

Kurumsal faaliyet gösteren bir üretim haneden civciv almak sizlere neler kazandıracak ilk olarak bundan bahsetmek isteriz. Civcivler yukarıda da bahsettiğimiz genetik bağı koparılmış ıslah edilmiş ve doğal seleksiyon yapılmış anaçların civcivleridir. Bu kriterleri uygulamayan bir üreticiden aldığınız civcivler 12 ay da 60 kg yem tüketip 5 kg ağırlığı zor bulurken , bu kriterlere uygun üretim yapmış üreticiden aldığınız civciv , 5 ay da 30 kg yem ile 7-8 kg ağırlıkları bulmaktadır.

Ayrıca aldığınız civcivleri damızlık bıraktığınızı düşünürsek , elinizde damızlık vasfına ulaşmış bu kaz ırkı normalde sezonluk 50 yumurta vermesi gerekirken 20-30 yumurtada kalacak , tabi iş burada kalsa yine iyi , fakat kalmıyor. O 20 yumurtada tohum sorunları çıkım sorunları yaşayacaksınız , ayrıca o yumurtalardan çıkan civcivleriniz sizin 5 kg lık kazlarınız dan da ufak kalacak ve ıslah edilmemiş civciv üretimi yapmaya başlayacaksınız. Ben size tehlikeyi özet geçmeye çalıştım , bu riski uzun vade ele aldığınız da , kaz civcivini doğru yerden almanın ne kadar mühim ve elzem olduğunu daha iyi idrak edeceksinizdir.

Bizler ile çalışan müşterilerimize yıllardır tüm veterinerlik teknik desteği , tüm veterinerlerden daha sağlıklı ve detaylı ve faydalı şekilde sunmaktayız. Sayfalarımızın altına yorum bölümlerine bakarsanız , referans olarak 2000 den fazla kaz civcivi vakasına müdahil olduğumuzu ve bir çoğunda doğru tedavi sonucu iyileşme olan geri dönüş yorumlarını göreceksinizdir.

Ayrıca veb sitemizde 3.000 den fazla müşterimizin referans olduğunu yine yazı ve sayfaların altında ki yorumlardan görebilirsiniz. Prakende kaz eti müşterilerimizin yorumları kaz eti satış sayfamızın altında. Civciv alan müşterilerimizin referans ve iletişim adresleri kaz civcivi sayfaları altındadır.

Yeni bir sektöre girmeyi düşünüyorsunuz ve bu sektör kaz besi sektörü , bu sebep ile bakım üretim ve besi gibi aşamaların detaylı çizelge ve takvimleri yine kazcım.com sitemizde blog ve yazı bölümünde mevcuttur.

10 yıldır bizle çalışan ve bizi tercih eden hiçbir besiciyi yarı yolda bırakmadık , gerekli teknik desteği , veterinerlik desteğini , yem rasyonu aşı takvimi , aşı ve ilaç temini , anlaşmalı olduğumuz makine firmalarından ucuz ve kaliteli makine ve ekipman desteği , ayrıca kazların satış zamanı Pazar desteği. Profesyoneller ile çalışmak isterseniz bizlere ulaşınız.
2021 kaz civcivi fiyatları fransız kaz civcivi fiyatı mast kaz civcivi fiyatı landes kaz civcivi fiyatı linda kaz civcivi fiyatı için bizlere ulaşınız.

İLETİŞİM 0531 366 91 18